Hakkımızda

Hakkımızda

ANTAŞ BOYA KİMYA YAPI MALZEMELERİ A.Ş. Tesisimiz Iğdır Organize Sanayi Bölgesinde 2011 yılından bu yana hizmet vermektedir. 25.000 m² açık alan üzerinde kurulu olan yaklaşık 10.000 m² kapalı alana sahip Tesisimiz ilave ek kapalı alan 2.500 m² yatırımları devam etmektedir. 
Tesisimizde üretimi yapılan ürünleri 7 ana Kategoride toplayabiliriz.

WINGS
* İzolasyon
* Boya
* Yapı Kimyasalları
* EPS Yapı Ürünler
* Isı yalıtım Ürünleri
* EPS Dekoratif Ürünler
* EPS Ambalaj Ürünleri 

Ürünlerimiz yapı sektörü ve tüm faaliyet alanlarında kullanılmakta olup talebi canlı ürünlerdir. Tesisimizin konumu itibari ile sınır ülkelerine yakın olması nedeni ile ihracat açısından rekabet batı bölgelerinde ki tesislere nazaran rekabet avantajı sağlamaktadır. Bunun ile birlikte yapı sektöründe Toplu Konut İdaresinin ve Çevre Şehircilik Bakanlığının Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde başlatmış olduğu konut inşaatları seferberliği de bölgede önümüzdeki yıllarda ürün talebini canlı tutmaya devam edecektir.
Son zamanlarda yalıtım konusunda hükümetin ve yerel yönetimlerin teşvik edici çalışmaları ürün gamımıza olan ilgiyi artırmaktadır.

İlkelerimizden taviz vermeden, etkin, verimli ve kaliteli hizmetler sunarak dünya standartlarında, çevre dostu ve yaşama değer katan projeler gerçekleştirmek ve böylece toplumumuzun, çalışanlarımızın ve ortaklarımızın refahına sürekli katkı sağlamaktır.

Hedefimiz sürekli uzmanlaşmayı esas alarak, sürdürülebilir bir büyüme ile küresel ölçekte öncü ve tercih edilen bir firma olmaktır.

Hakkımızda